• Ustaoğlu İnşaat
  • Ustaoğlu İnşaat
  • Ustaoğlu İnşaat
  • Ustaoğlu İnşaat
  • Ustaoğlu İnşaat
  • Ustaoğlu İnşaat

1975 yılında Selim USTAOĞLU müteahhit olarak inşaat sektörüne girdi ve İstanbul, Ankara, Bursa gibi yurtiçinde çeşitli illerde konut ve işyerleri inşaa etti.

1993 yılında Ustaoğlu İnşaat Ltd.Şti adı altında aile şirketini kurdu.Bilgi, birikim, görüş ve ilkelerini şirketimize aktardı.1995 yılından sonra Sn. Selim USTAOĞLU aktif iş hayatından çekilerek işlerini çocuklarına devretti.

1999 yılında firmamız inşaat sektöründeki projelerine devam ederken beyaz eşya sektöründe de faaliyet göstermeye başladı. Firmamız 1999/2007 yılları arasında beyaz eşya sektöründe Bağdat Caddesi, Göztepe ve Erenköy olmak üzere 3 adet shoowroom ile Vestel Bayiliği yapmış ve her sene Türkiye'nin en iyi 5 bayisi arasında yer almıştır.

Taahhüt ve kat karşılığı olarak projeler üreten firmamız uygun, güvenli, konforlu ve estetik modern çağdaş yaşam alanları yaratmak ve bu alanlarda müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmaya çalışmaktır.

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ:

Projelendirilen her türlü inşaat işini uzman ve cesaretli kadrosu ile öngörülen süre içerisinde hızlı, kaliteli bir şekilde yapabilecek bir inşaat şirketi hayal edin. İşçilik ve malzeme kalitesinden ödün vermenin yaygınlaştığı bir sektörde "yaşamı" işinin merkezine yerleştirmiş, dayanıklılık ve uzun ömürlülüğü misyonu kabul etmiş bir inşaat şirketi USTAOĞLU İNŞAAT olarak aradığınız güveni, mükemmelliği, yüksek teknolojiyi, kaliteyi ve özellikle ekonomik avantajları sizlere sunuyoruz.